Home

víra ropa chudý ljusstake järnsmide auktion signatur e vnucovat Válečný vězeň Infekční nemoc

A Swedish 18th century wrought-iron two-light candlestick. - Bukowskis

Ljusstakar smide - Stockholms Auktionsverk

Ljusstake smidesjärn - Stockholms Auktionsverk

LJUSSTAKAR 1 par smide Skåne 1900 tal. Belysning & Lampor - Ljusstakar -  Auctionet

A Swedish 18th/19th century wrought-iron two-light candlestick. - Bukowskis

Ljusstake smide - Stockholms Auktionsverk

LJUSSTAKE trearmad i smide, Skåne, 1900-tal. Silver & Metall - Övriga  metallföremål - Auctionet

LJUSSTAKE, smidesjärn, södra Sverige, 1700-/1800-tal. - Bukowskis

FORGLIGHT CANDLES, circa 1900. Lighting & Lamps - Candlesticks - Auctionet

Ljusstake - Skansen / DigitaltMuseum

Ljusstake, smide 1700-tal | Ljusstakar, Smide, Järn

KANDELABER, smide, 1900-talets andra del

LJUSSTAKE, smide, södra Sverige, 1700-tal. - Bukowskis

LJUSSTAKAR, smide, 2 st, allmoge, 1800-talets slut samt 1900-tal. -  Bukowskis

Slutpris för Ljusstake i smidesjärn, 1800-tal

Ljusstake | Barnebys
Ljusstake | Barnebys

LJUSSTAKE, järnsmide, 1700/1800-tal. - Bukowskis

Auktion | Ljusstakar smide | Stockholms Auktionsverk Online | 324537

OMNIA - Ljusstakar
OMNIA - Ljusstakar

Collections – liefgallery
Collections – liefgallery

1950s Swedish Hand Forged Wrought Iron Candelabra by Einar | Etsy

LJUSSTAKE, smide, allmoge, 1700-/1800-tal. - Bukowskis

LJUSSTAKE, smide, 1700-tal. - Bukowskis